KALENDARZ IMPREZ

Kalendarz imprez sportowych Stowarzyszenia CROSS na 2018 rok

Lp. NAZWA TERMIN MIEJSCE KOORDYNATOR DYSCYPLINA
1 MP w
narciarstwie biegowym
28.02-03.03.2018 Kościelisko Plichta Józef NARTY BIEGOWE
2 MP
w szachach
1-11.03.2018 Wągrowiec Spychała
Józefa
SZACHY
3 PMP
mężczyzn w warcabach
16-25.03.2018 Krynica-Zdrój Hanus
Jerzy
WARCABY
4 Ogólnopolski
turniej w kręglach klasycznych
22-25.03.2018 Gostyń Staliś
Joanna
KRĘGLE
5 PMP
kobiet w warcabach
6-15.04.2018 Władysławowo Łożyński
Piotr
WARCABY
6 MP
w biegu na 5 km
27-29.04.2018 Łapy Miech
Wiesław
BIEGI 
7 MP
kobiet w szachach
27.04-07.05.2018 Sarbinowo Spychała
Józefa
SZACHY
8 Ogólnopolski
turniej w  warcabach
28.04-04.05.2018 Firlej Czarski
Michał
WARCABY
9 IMP
w brydżu sportowym
10-13.05.2018 Ustka Mirynowski
Mirosław
BRYDŻ
10 DMP
juniorów w szachach
11-13.05.2018 Warszawa Baranowski
Adam
SZACHY
11 FMP
kobiet w warcabach
13-22.05.2018 Ustka Morgiewicz
Wacław
WARCABY
12 FMP
mężczyzn w warcabach
13-22.05.2018 Ustka Morgiewicz
Wacław
WARCABY
13 Ogólnopolski
turniej w bowlingu
18-20.05.2018 Łódź Grzybczyńska
Monika
BOWLING
14 Ogólnopolski
Turniej w szachach
20-27.05.2018 Lidzbark Łożyński
Piotr
SZACHY
15 MP
osób niewidomych i słabowidzących w półmaratonie
26-28.05.2018 Ostrołęka Miech
Wiesław
BIEGI 
16 Ogólnopolski
obóz sportowy
3-17.06.2018 Kołobrzeg Czarski
Michał
OBOZY
SPORTOWE
17 Ogólnopolska
Spartakiada dzieci i młodzieży
8-10.06.2018 Warszawa Baranowski
Adam
SPARTAKIADA
18 Ogólnopolski
turniej w kręglach klasycznych
13-17.06.2018 Puck Staliś
Joanna
KRĘGLE
19 Ogólnopolskie
zawody w nordic walking
15-17.06.2018 Złoty
Potok
Mądry
Zdzisław
NORDIC
WALKING
20 Szkolenie
z zakresu brydża
17.06-01.07.2018 Ustka Morgiewicz
Wacław
SZKOLENIE
21 MP
juniorów niewidomych
23.06-01.07.2018 Bocheniec Hanus
Jerzy
SZACHY
22
w nordic walking
29.06-02.07.2018 Mosina Plichta
Józef
NORDIC
WALKING
23 DMP
+ MP Par w brydżu MAXY
30.06-06.07.2018 Ustka Morgiewicz
Wacław
BRYDŻ
24 Szkolenie
z zakresu bowlingu
30.06-14.07.2018 Zakopane Curyło
Kazimierz
SZKOLENIE
25 PP
w warcabach
7-15.07.2018 Wicie
k/Jarosławca
Maźniak
Jolanta
WARCABY
26 Ogólnopolski
obóz sportowy z zakresu żeglarstwa
13-27.07.2018 Siemiany Piasek
Stanisław
OBOZY
SPORTOWE
27 Ogólnopolski
turniej w bowlingu
19-22.07.2018 Opole Staliś
Joanna
BOWLING
28 Szkolenie
z zakresu warcabów
22.07-05.08.2018 Suwałki Morgiewicz
Wacław
SZKOLENIE
29 Ogólnopolski
obóz sportowy z zakresu kajakarstwa
27.07-10.08.2018 Siemiany
/ Iława
Piasek
Stanisław
OBOZY
SPORTOWE
30 Szkolenie
z zakresu showdown
27.07-10.08.2018 Żarnowska
k/Łeby
Mirynowski
Mirosław
SZKOLENIE
31 MP
w nordic walking
2-5.08.2018 Osielsko
k/Bydgoszczy
Myler
Georgina
NORDIC
WALKING
32 MP
w kajakarstwie
10-13.08.2018 Iława Piasek
Stanisław
KAJAKARSTWO
33 Ogólnopolski
obóz sportowy dla seniorów 50+
11-25.08.2018 Krynica-Zdrój Szczuciński
Antoni
OBOZY
SPORTOWE
34 Szkolenie
z zakresu sportu dla dzieci i młodzieży
16-30.08.2018 Dźwirzyno Plichta
Józef
SZKOLENIE
35 Ogólnopolskie
zawody w biegach
24-27.08.2018 Jakuszyce Koc
Krzysztof
BIEGI 
36 Ogólnopolski
turniej w szachach i warcabach
25.08-01.09.2018 Sielpia Hudziec
Władysław
SZACHY
37 Szkolenie
z zakresu kręgli
27.08-10.09.2018 Puck Staliś
Joanna
SZKOLENIE
38 Ogólnopolski
Obóz Sportowy z zakresu biegów i nordic-walking
29.08-08.09.2018 Muszyna Miech
Wiesław
OBOZY
SPORTOWE
39 Ogólnopolski
turniej w kręglach klasycznych
30.08-02.09.2018 Brzesko Curyło
Kazimierz
KRĘGLE
40 DMP
mężczyzn w warcabach
31.08-09.09.2018 Suwałki Morgiewicz
Wacław
WARCABY
41 Ogólnopolski
turniej w szachach i warcabach
3-10.09.2018 Krynica
Morska
Maksymowicz
Janina
WARCABY
i SZACHY 
42 Szkolenie
z zakresu nordic walking
6-20.09.2018 Wągrowiec Piechowicz
Lidia
SZKOLENIE
43 MP
niewidomych i słabowidzących w biegach długodystansowych
8-10.09.2018 Krynica-Zdrój Miech
Wiesław
BIEGI 
44 Ogólnopolskie
zawody w nordic walking
15-17.09.2018 Częstochowa Mądry
Zdzisław
NORDIC
WALKING
45 Ogólnopolski
turniej w szachach i warcabach
15-22.09.2018 Ustka Mirynowski
Mirosław
WARCABY
i SZACHY 
46 PP
w showdown
20-23.09.2018 Bydgoszcz Skąpski
Łukasz
SHOWDOWN
47 Ogólnopolski
obóz sportowy z zakresu szachów i warcabów
20-30.09.2018 Chłopy Jóźko
Józefa
OBOZY
SPORTOWE
48 PP
w nordic walking
21-23.09.2018 Porażyn Rutkowski
Dariusz
NORDIC
WALKING
49 Ogólnopolski
Turniej w Brydżu
21-24.09.2018 Firlej Czarski
Michał
BRYDŻ
50 DMP
kobiet w warcabach
22-30.09.2018 Jastarnia Dzióbek
Jerzy
WARCABY
51 PP
w szachach
23-30.09.2018 Krynica-Zdrój Hanus
Jerzy
SZACHY
52 Ogólnopolski
turniej w szachach i warcabach
23-30.09.2018 Wilkasy Gasiul
Andrzej
WARCABY
i SZACHY 
53 Ogólnopolska
Spartakiada dzieci i młodzieży
27-30.09.2018 Warszawa Baranowski
Adam
SPARTAKIADA
54 Ogólnopolskie
zawody w biegach
28-30.09.2018 Soczewka Miech
Wiesław
BIEGI 
55 MP
w biegu na 10 km
28-30.09.2018 Bydgoszcz Badowski
Krzysztof
BIEGI 
56 Ogólnopolski
turniej w kręglach klasycznych
4-7.10.2018 Puck Puchacz
Wojciech
KRĘGLE
57 Ogólnopolski
obóz sportowy z zakresu szachów i warcabów
4-14.10.2018 Ustka Mirynowski
Mirosław
OBOZY
SPORTOWE
58 Ogólnopolski
Turniej w szachach
6-13.10.2018 Wdzydze Dzióbek
Jerzy
SZACHY
59 Szkolenie
z zakresu szachów
6-20.10.2018 Wągrowiec Spychała
Józefa
SZKOLENIE
60 Ogólnopolski
obóz sportowy z zakresu nordic walking
8-22.10.2018 Krynica-Zdrój Hanus
Bożena
OBOZY
SPORTOWE
61 Półfinały
MP Showdown (Polska Północna)
11-14.10.2018 Bydgoszcz Skąpski
Łukasz
SHOWDOWN
62 Ogólnopolski
turniej w bowlingu
11-14.10.2018 Tarnów Curyło
Kazimierz
BOWLING
63 MP
niewidomych i słabowidzących w maratonie
13-15.10.2018 Poznań Miech
Wiesław
BIEGI 
64 PP
w brydżu
18-21.10.2018 Nysa Zagórowska
Julia
BRYDŻ
65 DMP
w showdown
19-22.10.2018 Ustka Mirynowski
Mirosław
SHOWDOWN
66 MP
w biegu na 15 km
20-22.10.2018 Bydgoszcz Badowski
Krzysztof
BIEGI 
67 MP
niewidomych w warcabach
20-28.10.2018 Lądek-Zdrój Wydrych
Grażyna
WARCABY
68 Ogólnopolski
turniej w bowlingu
8-11.11.2018 Rzeszów Czarski
Michał
BOWLING
69 DMP
w szachach
9-19.11.2018 Wągrowiec Spychała
Józefa
SZACHY
70 Ogólnopolskie
zawody w biegach
10-12.11.2018 Bydgoszcz Badowski
Krzysztof
BIEGI 
71 MP
brydż IMPY
12-15.11.2018 Władysławowo Łożyński
Piotr
BRYDŻ
72 MP
brydż MIKSTY
15-18.11.2018 Władysławowo Łożyński
Piotr
BRYDŻ
73 Półfinały
MP Showdown (Polska Południowa)
15-18.11.2018 Lublin Michailidis
Sebastian
SHOWDOWN
74 MP
w tańcu sportowym
16-18.11.2018 Łódź Baranowski
Adam
TANIEC
SPORTOWY
75 Ogólnopolski
turniej w bowlingu
22-25.11.2018 Częstochowa Maźniak
Jolanta
BOWLING
76 MP
Showdown
29.11-02.12.2018 Bydgoszcz Skąpski
Łukasz
SHOWDOWN
77 Ogólnopolski
turniej w kręglach klasycznych
6-9.12.2018 Gostyń Jarząb
Daniel
KRĘGLE
78 Ogólnopolskie
zawody w narciarstwie biegowym
11-16.12.2018 Kościelisko Plichta
Józef
NARTY
BIEGOWE
79 Ogólnopolski
turniej w  warcabach
29.12-06.01.2019 Suwałki Morgiewicz
Wacław
WARCABY
80 Ogólnopolski
turniej w bowlingu
10-13.01.2019 Włocławek Woźniak
Grażyna
BOWLING
81 Szkolenie
z zakresu sportu dla dzieci i młodzieży
2019 do
ustalenia
Plichta
Józef
SZKOLENIE
82 Szkolenie
z zakresu narciarstwa
2019 do
ustalenia
Plichta
Józef
SZKOLENIE